RedBeret Counter-Strike Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RedBeret Counter-Strike Forum

Dobrodosli na portal/forum RedBeret Klana !
 
HomePortalliGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..

Go down 
+2
bullet
b!ach
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 3:49 pm

Ovde nam postujte ako imate neki problem i poqshatjemo zajedno da ga reshimo... Naravno, bilo koja vrsta da je problema, natji tjemo reshenje! Ako nishta, barem tjemo poqshati da pronadjem odgovore, na vasha pitanja Wink
Back to top Go down
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 4:00 pm

Evo ja tju biti prva... Stvarno ne znam shta da radim i bio bi dobrodoshao jedan savet...

Svidjao mi se jedan dechko koji nije odavde... vetj iz Holandije.. I sve oke, on ponekad dolazi za Kikindu (mesto gde ja zhivim).. I veche pre njegovog odlaska ja skontam da sam se zaljubila u njega.. I nishta, on ode za Holandiju, a ja ostajem qtji uplakana, potishtena... Naravno, super smo drugovi.. Poshto oboje idemo na IRC (chat), chuli bismo se svaki dan.. I tako jedno veche ja vishe nisam mogla da izdrzhim i kazhem mu svoja osetjanja. Desilo se da i on osetja isto prema meni, samo josh vishe.. Tipa, da me voli. I mi se tu skontamo nekako Wink I sve bude super. I on kazhe:"Shta god radila, uvek tjesh imati prijatelja u meni! Slobodno mozhesh da imash dechka dok ja nisam tu!".. I jedno veche, ja dodjem sretjna na chat i kazhem mu da mi se svidja jedan dechko.. (mi smo tada bili SAMO i iskljuchivo SAMO prijatelji!) I on krene spiq kao:"Kako mozhesh to da mi radish?! Ja tebe volim! Ti mi slamash srce!" I ja ne znam shta da radim i kazhem mu..:"Rekao si mi da smem da imam dechka dok ti nisi tu, i da smo mi samo prijatelji, i da kad budesh doshao u Ki, mozhe to preraste u neshto vishe.." I naravno, on nije znao shta da mi odgovori pa ja tjutao.. I ja odem na cs, bla bla.. I on za to vreme iscima moje ortake da me nateraju da dodjem na chat ili vishe netje prichati sa mnom. I ja ono, opushteno dodjem, i on o5 krene isto.. Ja sam njemu slomila srce, bla bla.. i ja popizdim i odem.. A inache, lik je jako ljubomoran, uvek moram da pricham sa njim, chim zakasnim sa odgovorom 15sec, odmah se drka... I ja sad ne znam shta da radim.. Jer mi je bio stvarno super ortak, ali ne kontam njegove postupke!? Molim vas savet, ochajno mi je potreban....
Back to top Go down
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 4:33 pm

Mozda je lik nasao drugu pa ne zeli da ti lomi srce tako sto ce ti reci da te ne voli vise nerazmisljajuci da te na taj nacin povredjuje... Savetujem i da lika oteras u PLM. Pa ako ti se ne javi vise NIKAD, nasao je drugu, a ako ti se javi, onda se kaje zbog onoga sto je ucinio i pokusace da se iskupi, samim tim ce ti i dati objasnjenje o njegovom proslom postupku...
Back to top Go down
http://cs-centar.org
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 4:44 pm

bullet wrote:
Mozda je lik nasao drugu pa ne zeli da ti lomi srce tako sto ce ti reci da te ne voli vise nerazmisljajuci da te na taj nacin povredjuje... Savetujem i da lika oteras u PLM. Pa ako ti se ne javi vise NIKAD, nasao je drugu, a ako ti se javi, onda se kaje zbog onoga sto je ucinio i pokusace da se iskupi, samim tim ce ti i dati objasnjenje o njegovom proslom postupku...

Ne verujem da je nashao drugu, nije imao devojq 1.5 god otprilike.. Barem mi je tako rekao.. I stalno mi je govorio:"shta ti mislish da ja ovde ne mogu da dam pare nekoj droci da mi dutjne?" A najbolji deo je shto mi se javi na pvt-u, tipa "Dawo Smile" i onda mu ja kazhem "Tjao" I to je kraj.. A pravi me ljubomornom sa nekom fuxarom koja dolazi na chat... Ne znam shta da radim u tom trenutq.. Da li da isqliram situaciju ili ... ? Ne znam... Sad
Back to top Go down
Spook
Admin
Admin
Spook


Male
Number of posts : 1080
Age : 32
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 3:27 pm

Ma bre opusteno,bio sam u mnogim slicnim situacijama i uvek mi bude krivo,ali nacices ti drugog dok on dodje ovde,mnogo ce se promeniti i bla bla bla da ja nepreterujem.....ahh al sam strucan u ovome !! Very Happy
Back to top Go down
http://redberet-crew.co.sr
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 3:59 pm

E a sto ti nebi nasla isto tako nekog lika i pokusala da njega pravis ljubomornim, da vidis kako bi se on ponasao, a i uvek mozes da ga iskuliras i da ga oteras u PLM. Veruj mi znam iz licnog iskustva da deluje. Ako oseca nesto prema tebi, trazice ti oprostaj, a ako ne oseca nista, onda svati da je lik SHIT bez obzira na tvoje misljenje o njemu, ispao je pravi gad ako te je zavlacio u takvu pricu. Ja sam isto tako jednu ribu odavno oterao u PLM, a pre toga sam je lozio da cu se smuvati s njom. I DAN DANAS SE KAJEM STO SE NISAM SMUVAO!!! Zato ti kazem da ga oteras u 3 lepe. Pa vidi njegovu reakciju....
Back to top Go down
http://cs-centar.org
Spook
Admin
Admin
Spook


Male
Number of posts : 1080
Age : 32
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 5:21 pm

tako je !!
Back to top Go down
http://redberet-crew.co.sr
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 1:01 am

A koga da nadjem? preko neta ? :S
Back to top Go down
Spook
Admin
Admin
Spook


Male
Number of posts : 1080
Age : 32
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 1:03 am

za sad si nashla nekog.....barem ja tako mislim......
Back to top Go down
http://redberet-crew.co.sr
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 1:04 am

Pa pozoves neku ortakinju da glumi musko ili nekog ortaka da se pretvara,... Improvizuj
Back to top Go down
http://cs-centar.org
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 4:33 pm

Spook wrote:
za sad si nashla nekog.....barem ja tako mislim......

Jesam Wink Tebe? Razz Ili sam se o5 u3povala :S
Back to top Go down
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 4:35 pm

bullet wrote:
Pa pozoves neku ortakinju da glumi musko ili nekog ortaka da se pretvara,... Improvizuj

Ma neka.. bmk za njega... Debil, ne zhelim vishe da se osvrtjem na to Razz

Ima neko neki problem? Da ga reshimo? Very Happy
Back to top Go down
Spook
Admin
Admin
Spook


Male
Number of posts : 1080
Age : 32
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 4:35 pm

znaci nashla si ga (me) .....
Back to top Go down
http://redberet-crew.co.sr
b!ach
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
Bivsi igrac u klanu, Admin'ka
b!ach


Female
Number of posts : 848
Age : 31
Lokacija : Lost in space ..
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 4:40 pm

Jesam Razz
Back to top Go down
PSYCHO
Psy, The Najveci!
Psy, The Najveci!
PSYCHO


Number of posts : 253
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:17 am

JA IMAM PROBLEM,niko nece da mi da 100000 e.ZAMOLIO BIH VAS DA PORADITE NA TOME.YO UNAPRED
Back to top Go down
Spook
Admin
Admin
Spook


Male
Number of posts : 1080
Age : 32
Lokacija : Dobaya City
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 12:41 pm

e da,ae kad nas je zamolio...
Back to top Go down
http://redberet-crew.co.sr
PSYCHO
Psy, The Najveci!
Psy, The Najveci!
PSYCHO


Number of posts : 253
Registration date : 2007-06-01

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 6:59 am

veoma ljubazno od vas
Back to top Go down
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 3:41 pm

O chemu se ovde radi? Mrzi me da prebacujem na onu prvu stranicu!
Back to top Go down
http://cs-centar.org
gazda16
Admin
Admin
gazda16


Male
Number of posts : 292
Age : 34
Registration date : 2007-06-03

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 8:12 pm

oce psy da mu neki kes isporucimo Smile
Back to top Go down
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 10:09 pm

Ma nije frka breW, kolka suma je u pitanju?
Back to top Go down
http://cs-centar.org
gazda16
Admin
Admin
gazda16


Male
Number of posts : 292
Age : 34
Registration date : 2007-06-03

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 10:18 pm

psy:JA IMAM PROBLEM,niko nece da mi da 100000 e.ZAMOLIO BIH VAS DA PORADITE NA TOME.YO UNAPRED


ja ne znam imam li toliko lol
Back to top Go down
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 10:25 pm

100000 EVRA

Pa shto ne kazes, el treba kesh, kreditna kartica, ili chekovi? Nije frka, dacu ti ja
Back to top Go down
http://cs-centar.org
gazda16
Admin
Admin
gazda16


Male
Number of posts : 292
Age : 34
Registration date : 2007-06-03

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Aug 05, 2007 1:52 am

kaKO JE mare dobar posato daj mu u kesu !!!!!
Back to top Go down
bullet
Head Admin, General JSO
Head Admin, General JSO
bullet


Male
Number of posts : 1377
Age : 33
Lokacija : Novi Beograd -- BLOKOVI
Registration date : 2007-05-30

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Aug 05, 2007 1:57 am

ma i na Lizing i na Pushing Laughing tj on meni Laughing
Back to top Go down
http://cs-centar.org
gazda16
Admin
Admin
gazda16


Male
Number of posts : 292
Age : 34
Registration date : 2007-06-03

Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitimeSun Aug 05, 2007 1:58 am

lol Razz smrdo
Back to top Go down
Sponsored content





Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Empty
PostSubject: Re: Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..   Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Problemi u vezi prijateljstva, ljubavi, shkole, roditelja..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Problemi i Support

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RedBeret Counter-Strike Forum :: Svashta'Neshto :: Opsta diskusija-
Jump to: